Ons team

We runnen ons groeiende bedrijf met een mooi team. Een directe vraag voor één van onze mensen? Hieronder vind je de contactgegevens, we helpen je graag!

Klaas-Willem Kikklaas-willem@gripmetkik.nl

Jeroen Nikerkinfo@gripmetkik.nl

Marco van der Hooginfo@gripmetkik.nl

Jeffrey Osseweijerinfo@gripmetkik.nl

Elienne Kik-Schotadministratie@gripmetkik.nl

Heleen Kaptein-Dorstheleen@gripmetkik.nl