Ons team

We runnen ons groeiende bedrijf met een mooi team. Een directe vraag voor één van onze mensen? Hieronder vind je de contactgegevens, we helpen je graag!

Klaas-Willem Kikklaas-willem@gripmetkik.nl

Fabio van der Lubbefabio@gripmetkik.nl

Geco Stehouwergeco@gripmetkik.nl

Jeroen Nikerkinfo@gripmetkik.nl

Gert-Jan van Wouweinfo@gripmetkik.nl

Jeffrey Osseweijerinfo@gripmetkik.nl

Elienne Kik-Schotadministratie@gripmetkik.nl

Heleen Kaptein-Dorstheleen@gripmetkik.nl

Caroline Kik-Piepercaroline@gripmetkik.nl